HAKKIMIZDA

Bereket Bakliyat Kuruyemiş Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ. Uzun yıllar gıda sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürdükten sonra, 2020 yılında Doğa dan gelen lezzet sloganıyla, Bereket Kuruyemiş markasını İstanbul / Beyoğlu’ndan ilk perakende mağazasını açmıştır.

Geleneksel perakendeciliği, modern usullerle tüketicileriyle buluşturan ‘’Bereket Kuruyemiş’’ Kuruyemiş, Bakliyat, Baharat, Kuru meyve, Kahve, Çay, Unlu mamuller, Şekerleme ürün kategorilerinde ihtisas mağazacılığı yapmaktadır.

Bereket Kuruyemiş Portföyünde yaklaşık 450 ürün bulundururken, aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.2023 sonu itibariyle İstanbul da 6 ilçede 9 mağazası ve 3.000 metrekare deposu, 1500 metrekare satış alanı ile 50 kişiye istihdam sağlamaktadır. Bereket Kuruyemiş başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşları ile kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

İlkelerimiz arasında bulunan Kusursuz hijyen olmazsa olmazımdır. Hijyen koşullarımız saha ekipleri tarafından düzenli olarak her gün kontrol edilmektedir. Yine ilkelerimiz arasında bulunan Üstün kalite ilkemiz ile tüm mağazalarımızda ürünlerimizin saklama koşullarını, FiFo, FEFO ve gıda güvenliği koşullarına da çok önem veriyoruz. Reyonlarımızda ısı düzenleyiciler kullanarak ürünlerimizi taze ve lezzetli bir şekilde güvenle müşterilerimize sunuyoruz.

Bereket Kuruyemiş ‘in en önemli ilkesi üstün kalite ilkemiz olması münasebetiyle tedarikçilerimizden alınan  tüm ürünlerimizi üstün kalite anlayışımıza göre analizler yaptıktan sonra müşterilerimize sunuyoruz.

Güvenli Alışveriş

256Bit SSL sertifikası ile alışverişleriniz güvende.

Kolay İade

14 Gün İçinde Tüm Ürünlerde İade İmkanı

Hızlı Teslimat

Ürünlerimiz, hızlı teslimat garantisiyle taze bir şekilde geliyor.