Güvenli Alışveriş

256Bit SSL sertifikası ile alışverişleriniz güvende.

Kolay İade

14 Gün İçinde Tüm Ürünlerde İade İmkanı

Hızlı Teslimat

Ürünlerimiz, hızlı teslimat garantisiyle taze bir şekilde geliyor.

www.bereketkurumsal.com. Ve www.bereketkurumsal.com.tr sitemizde alışveriş yaparken siparişinizi dilerseniz iptal, kısmi iptal veya teslimat sonrası satın aldığınız ürünleri iade edebilirsiniz.  

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünleriniz kargoya verilmeden önce siparişinizi veya siparişinizdeki ürünlerin tamamını veya bir kısmını iptal edebilirsiniz.

İptal işlemini web sitemizden yapabileceğiniz gibi, 0850 533 1920 çağrı merkezimizi arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Kargoya verildi aşamasından sonra siparişinizle ilgili iptal işlemi yapılamamaktadır.

İade Politikası

Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümlerindeki kriterler esas alınarak yapılmaktadır. Satın aldığınız ürünlerin iadesini, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içinde www.bereketkurumsal.com üzerinden veya 0850 533 1920 çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

İadenizin onaylanması için ürünler eksiksiz bir şekilde iade edilmelidir. Ürünü iade etmeden önce mutlaka iade nedeninizi belirtmelisiniz. Ürünlerinizi iade sürecinde tarafınıza bildirilen kargo firması ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Aldığım Ürünleri Nasıl İade Edebilirim?

Ürünlerin tarafınıza tesliminden itibaren dilerseniz 14 iş günü içinde ürün iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İade işlemini web sitemizden yapabileceğiniz gibi, 0850 533 1920 çağrı merkezimizi arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Mesajda gelen bilgilerle, iade paketinizi anlaşmalı kargo firmamızdan “Ücretsiz” olarak gönderebilirsiniz. İade paketi ulaştıktan sonra inceleme işlemi başlatılacaktır.

İade inceleme işleminiz sonuçlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgi verilmektedir. İade sürecinizin olumlu sonuçlanması halinde ürünlerin bedeli tarafınıza geri iade edilecektir. İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürünler, adresinize kargo ile gönderilecektir.

Ürünleri Mağazanıza İade Edebilir miyim?

İnternet sitemizden yapılan alışverişlerde alınan ürünler, Bereket mağazalarına iade edilememektedir. İade işlemini web sitemizden veya çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

İptal/İade Ettiğim Ürünlerin Ücreti Ne Zaman Yapılacak?

Siparişi ödeme şeklinize göre ürün bedelleri tarafınıza iade edilecektir.

Kredi/banka kartı geri ödemesinin kartınıza yansıma süresi bankaya göre 3-7 iş günü arasında sürmektedir. İade tutarı kartınızın limitine geri yansıtılmaktadır.

Havale/EFT ile yapılan işlemin hesabınıza yansıması, geri ödeme işleminin yapıldığı gün içinde gerçekleşmektedir.