Bereket Bakliyat Kuruyemiş Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (Bereketkurumsal) tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak için şirketimizin ticari ileti göndermesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğinizde, Bereketkurumsal size aktivite ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz. Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, kısa mesaj ve e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki mesajları almaktan vazgeçebilirsiniz. Talebinizi Hesabım bölümündeki “İletişim İzinlerim” alanından veya çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Şirket kampanyaları ve haberlerinin tarafıma e-posta, kısa mesaj ve telefon yoluyla ulaşılarak gönderilmesine ve kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesine onay veriyorum ve kabul ediyorum.